Cyberpunk 2077 - Bunraku: nadpisywanie wspomnień

Nowy poziom szpiegowania.

Bunraku to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, podczas którego przeprowadzisz jedno z fajniejszych śledztw w grze. By je odblokować, musisz wpierw ukończyć misję główną Stróże bezprawia i odczekać 24 godziny w grze.

Odezwie się do ciebie Jefferson Peralez i poprosi o spotkanie w mieszkaniu. Zgódź się i udaj się do wskazanego na mapie (1) punktu, gdzie znajdziesz apartament Peralezów znany z misji Stróże bezprawia. Wejdź do środka i wyjedź windą na poziom apartamentów, by spotkać się z małżeństwem.

406_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Peralezowie opowiedzą ci o tajemniczym włamaniu do ich mieszkania. Przeklikaj opcje dialogowe i wypytaj o wszystko, co możesz. Musisz teraz zbadać miejsce zbrodni - a także wybrać (2), czy chcesz przeszukać mieszkanie Peralezów sam czy by oprowadziła cię Elizabeth.

407_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Wejdź za nią na górne piętro, a następnie przejdź przez drzwi (3), by wyjść na korytarz. Tam znajdziesz pierwsze ślady (4) do przeskanowania, tutaj w formie krwi na podłodze. Następnie przejdź przez drzwi na wprost, na końcu korytarza.

408_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Tutaj czekają dwa ślady (5) do przeskanowania. Zrób to i przejdź przez drzwi po prawej stronie. Wejdziesz do sali multimedialnej. Tutaj do przeskanowania jest kolejny element na podłodze i ściana multimedialna (6) po prawej stronie. Tam też możesz wejść w interakcję, by otworzyć przejście do sekretnego pomieszczenia.

409_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Jeśli posiadasz przynajmniej 7 poziom budowy ciała, możesz otworzyć ukryte drzwi (7) na siłę i dostać się do tego samego pomieszczenia.

410_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Poczekaj, aż Elizabeth skończy mówić, a następnie zeskanuj dziwny komputer (8) stojący na wprost monitorów. Poczekaj krótką chwilę i przyjrzyj się kablom (9) idącym przy suficie. Zeskanuj je i wdrap się po drabinie na wyższy poziom.

411_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Otwórz klapę nad głową, by dotrzeć na dach. Zbadaj znajdujący się tam aparat nadawczo-odbiorczy (10). Poczekaj na wyjaśnienia Johnnego, a następnie zeskanuj antenę (11) stojącą na ulicy - konieczne do tego będzie przybliżenie widoku. Po wszystkim zejdź na niższy poziom i powiedz o wszystkim Elizabeth.

412_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Wyjdź teraz z apartamentu Peralezów, wsiądź do samochodu i udaj się do anteny - trasa widoczna jest na mini-mapie. Przejdź przez ogrodzenie (12) i zbliż się do stojącej po drugiej stronie ciężarówki, by zmusić ją do ucieczki. Szybko wsiądź na nowo do samochodu i podążaj za autem. Uważaj, by nie oddaliło się za bardzo - w przeciwnym wypadku misja zostanie przerwana.

413_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Po chwili dotrzecie do kryjówki Maelstromu. Musisz dostać się do ciężarówki (13) i się do niej wpiąć. Frontalne podejście nie jest najlepszym pomysłem - jest tutaj masa wrogów, przez co czeka cię długa batalia. Możesz dojść do samochodu po cichu, trzymając się lewej bądź prawej ściany - w pierwszym przypadku napotkasz dwóch wrogów, w drugim także dwóch i kamerę.

414_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Wepnij się do vana, by poznać szczegóły i wyjdź z bazy Maelstromu. Wyciągnij telefon i zadzwoń do Elizabeth Peralez. Poprosi cię o spotkanie w Ramen Shopie. Udaj się do wskazanego na mapie miejsca, a samą Elizabeth (14) znajdziesz siedzącą pod ścianą.

415_cyberpunk_2077_bunraku_nadpisywanie_wspomnien

Podczas rozmowy z nią kobieta poprosi cię o to, byś nic nie mówił jej mężowi. Wymyśli przy tym alternatywną historię, którą chce, byś mu opowiedział. Po rozmowie z nią czeka cię jeszcze spotkanie z Jefersonem - to, co powiesz mu w trakcie rozmowy nie ma żadnego wpływu na fabułę, więc wybierz opcje, które najbardziej ci odpowiadają. Po wszystkim zadanie dobiegnie końca.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami