Assassin's Creed Valhalla - Deszcz mieczy w Anecastre: szturm na zamek biskupa

Niszczenie bram i opuszczanie mostu.

Od razu po misji Czas wyborów przejdziesz do rozprawienia się z biskupem Herefrithem, który okazał się członkiem Zakonu Starożytnych. Zabunkrował się w zamku Anecastre, który musicie zdobyć.

Udaj się na południe od Lincoln, za mostem na rzece porozmawiaj z ealdormanem (1).

deszcz1

Po rozmowie wsiadaj na wierzchowca i jedź z towarzyszami. Dotrzecie w końcu do obozu, gdzie znów musisz porozmawiać z Aelfgarem (jeśli to jego wybrałeś w poprzedniej misji). Podczas rozmowy wybierz opcję natychmiastowego przeprowadzenia szturmu.

Szturm przebiega jak każdy inny. Musicie zacząć od zniszczenia głównej bramy. Zajmij się zniszczeniem balist na murach, a później pomóż z taranem - pamiętaj, by atakować nim bramę, gdy rozświetla się żółty okrąg (2) dookoła Eivor. Wtedy siła uderzenia jest największa.

deszcz2

Za bramą czeka cię oczywiście walka wręcz z oddziałami wroga - standard. Celem jest teraz jednak zniszczenie palisady. Podnieś wazy z olejem (3) i rzuć jedną w przeszkodę, by ją zniszczyć.

deszcz3

W kolejnym obszarze przedrzyj się przez wrogów i wejdź na mur. Pokonaj tam przeciwników, a następnie wyceluj w most zwodzony, by zestrzelić niebieskie elementy (4) trzymające most.

deszcz4

Wejdź mostem na kolejny dziedziniec. Po pokonaniu tam grupki oponentów zacznie się krótka scenka, po której musisz wejść do kościoła. Rozbij szybę, by przejść do środka i zobaczysz biskupa (5). Po prostu podbiegnij szybko i go zabij, nie zwracając uwagi na innych - następnie dobij go.

deszcz5

Po scence ze śmiercią biskupa musisz tylko wrócić do ealdormana i porozmawiać z nim. Misja zakończy się, a ty możesz wracać do Kruczej Przystani.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Lincolnscire

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Tan Lincoln: polowanie na niedźwiedzia, obrona posiadłości

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami