Hitman 3 - pierwsze recenzje i oceny w mediach

Udane zwieńczenie trylogii.

  • Wystawiono pierwsze oceny grze Hitman 3
  • Przeważają wysokie noty - to podobno jedna z najlepszych odsłon cyklu

Pojawiły się pierwsze oceny Hitman 3, czyli kolejnej odsłony cyklu o przygodach Agenta 47. Z opinii dziennikarzy - wyłania się obraz jednej z najlepszych części serii.

Większość wystawionych grze not plasuje się na poziomie 9/10, choć nie brakuje też maksymalnych. Obecna średnia ocen produkcji w serwisie Metacritic wynosi 88 procent (wynik bazuje na 36 opublikowanych tekstach).

hitman_3_opinie
Hitman 3 to zwieńczenie nowej trylogii Agenta 47

Niektórzy dziennikarze chwalą „doskonały” projekt poziomów i niecodzienne urozmaicenia znanej formuły rozgrywki, w tym misję polegającą na rozwiązaniu zagadki morderstwa. Do plusów zaliczany jest większy nacisk na fabułę oraz ulepszenia wprowadzone do plansz z poprzednich części.

Recenzenci podkreślają, że każda z map dodanych w trzeciej odsłonie bardzo mocno zachęca do ponownej zabawy. Lokacje są duże i nawet po kilkukrotnym ukończeniu gracz nie odkryje wszystkich sekretów i sposobów eliminacji wskazanych celów.

Są opinie, że dzięki Hitman 3 najnowsza trylogia Agenta 47 jest jedną z najlepszych i kompletnych w historii gier. Wad wymienia się niewiele - zwraca się uwagę, że przy jednym podejściu tytuł jest krótki, a brak multiplayera sprawia, że produkcja wydaje się uboższa.

Przykładowe oceny Hitman 3:

Nasza recenzja powinna pojawić się jutro, czyli w dniu premiery gry. Produkcja ukaże się na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami