Skyrim działa w 60 FPS na PS5. Wystarczy pobrać moda

Wysoka płynność już nie tylko na Xbox Series X/S.

  • Mod odblokowuje 60 FPS w Skyrim na PS5 lub PS4
  • Nie blokuje możliwości zdobywania trofeów

Powstała modyfikacja, która odblokowuje 60 klatek na sekundę w The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition na konsoli PlayStation 5. Jeśli chodzi o konsole nowej generacji, taką płynnością mogli się do tej pory cieszyć tylko posiadacze Xbox Series X/S.

Mod o nazwie Skyrim @ 60fps - dostępny do pobrania ze strony Bethesdy - zadziała nie tylko na PS5, ale i na PS4, jako że Skyrim uruchamiamy na nowej konsoli w ramach wstecznej kompatybilności. Co ciekawe, PS4 Pro nie poradzi sobie już tak dobrze z wysoką płynnością, jako że wyświetla grę w 4K.

Autor moda zaznacza, że narzędzie nie blokuje możliwości zdobywania osiągnięć. Warunkiem jest jednak nie korzystanie z innych modyfikacji, a także usunięcie lub wyłączenie Skyrim @ 60fps po pierwszym uruchomieniu gry. W takim przypadku najlepiej jest nie zamykać produkcji Bethesdy, bo wiąże się to z koniecznością ponownej aktywacji programu odblokowującego klatki.

Jeżeli chcecie skorzystać z podobnego moda na Xbox Series X/S lub Xbox One, skorzystajcie z tego narzędzia, również pobieranego z serwisu Bethesdy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami