Prosta modyfikacja PS5 to hit Reddita - wystarczy karteczka

Logo w nowych kolorach.

  • Dzięki kolorowej karteczce można łatwo zmienić kolor loga PS
  • Należy zdjąć panel i przykleić papier w odpowiednim miejscu
  • Pomysłowa sztuczka spodobała się użytkownikom Reddita

Właściciel PlayStation 5 podzielił się na forum Reddit ciekawym sposobem na wizualne odświeżenie konsoli. Przytwierdzenie kolorowej karteczki samoprzylepnej pod obudową w odpowiednim miejscu sprawia, że logo na urządzeniu zmienia barwę.

Modyfikacja jest oczywiście bardzo prosta - wystarczy przyciąć papier do odpowiedniego kształtu - i nie wywołuje może oszałamiającego wrażenia, jednak niezwykle spodobała się użytkownikom serwisu. Sztuczka ma już ponad 77 tys. punktów i ponad 900 komentarzy.

Take a colored post-it, cut it like this and get any color logo you want! from r/gaming

Co najważniejsze, zmiana koloru loga jest całkowicie bezpieczna i nie wiąże się z utratą gwarancji - PlayStation 5 przystosowano do zdejmowania bocznych paneli.

Sony nie zapowiedziało jeszcze alternatywnych wersji kolorystycznych PS5. Co prawda firmy zewnętrzne zgłaszały gotowość do produkcji specjalnych edycji paneli, jednak japoński gigant nie zgadza się na taką działalność.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami