Naładowany akcją i pięknymi widokami premierowy zwiastun Hitman 3

Jeszcze dwa dni.

W sieci można już obejrzeć premierowy zwiastun Hitman 3, finału trylogii World of Assassination autorstwa IO Interactive. Gra debiutuje 20 stycznia na PC oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji.

Zwiastun jest dość nietypowy, a dzięki muzyce zyskuje wręcz emocjonalny charakter - można wręcz zapomnieć, że ponownie wcielimy się w bezwzględnego, oszczędnego w słowach zabójcę.

IO Interactive twierdzi, że Agent 47 podejmie się tym razem najważniejszych kontraktów w karierze. Bohater ponownie będzie współpracował z agentką Dianą Burnwood, ale połączy też siły z Lucasem Greyem, przyjacielem z dawnych lat.

Gameplay nie uległ większym zmianom, ale otrzymamy do dyspozycji nowy gadżet, wielofunkcyjny aparat. Hitman 3 to okazja do odwiedzenia między innymi Anglii, Chin, Niemiec, Argentyny czy rumuńskich Karpatów.

Właściciele poprzednich części trylogii zaimportują do gry lokacje i misje z Hitman i Hitman 2, choć na PC może być to nieco utrudnione przez roczną wyłączność produkcji w Epic Games Store. IO Interactive pracuje jednak nad rozwiązaniem problemu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami