Cyberpunk 2077 - Wybuchowy charakter: człowiek z granatem na twarzy

Ozob Bozo.

Wybuchowy charakter to jedna z bardziej specyficznych misji pobocznych w Cyberpunk 2077 z uwagi na sposób odblokowania tej misji. Otóż otrzymasz wiadomość od Ozoba Bozo, po czym musisz do niego oddzwonić, by formalnie rozpocząć to zadanie. Wcześniej jednak musisz ukończyć misję główną Czynnik ludzki.

Gdy odezwie się do ciebie Ozob Bozo, wyciągnij telefon, wybierz go z listy kontaktów (1) i do niego zadzwoń (2). W trakcie rozmowy wyraź chęć pomocy. Zakończ konwersację, wsiądź do samochodu z przynajmniej 1 miejscem dla pasażera i udaj się do wskazanej przez mężczyznę lokacji (3).

398_cyberpunk_2077_wybuchowy_charater_czlowiek_z_granatem

Ustaw samochód we wskazanym miejscu i kilka razy zatrąb, wciskając lewy control (na konsolach należy wcisnąć lewy analog). Po chwili Ozob Bozo (4) się pojawi i wsiądzie do auta. Poczekaj na rozwój rozmowy i udaj się do Little China, podążając za trasą na mini-mapie.

399_cyberpunk_2077_wybuchowy_charater_czlowiek_z_granatem

Zaparkuj auto i poczekaj, aż Ozob załatwi swoje interesy. Po chwili jednak pojawi się mała grupa Tyger Claws. Wysiądź z pojazdu i szybko się z nimi rozpraw. Po wszystkim rozpocznij rozmowę z Ozobem, by zakończyć to krótkie zadanie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami