Cyberpunk 2077 - Kontrakt: tygrys i sęp

Zdobycie drzazgi z kasyna.

Tygrys i sęp to kontrakt w Cyberpunk 2077 rozgrywający się w dzielnicy Charter Hill. W jego trakcie musisz dotrzeć do kasyna i ukraść ukrytą tam drzazgę. Kontrakt ten nie ma żadnych wymagań jeśli chodzi o poziom reputacji i wykonane zadania.

W pierwszej kolejności udaj się do wspomnianego we wstępie Charter Hill (1). Na miejscu zadzwoni do ciebie Wakako Onda i rozpocznie to zlecenie. Przejdź przez dziurę (2) w metalowym ogrodzeniu, zbiegnij na dół schodami i odbij w lewo. Kontynuuj marsz za trasą na mini-mapie, by wejść do podziemi.

400_cyberpunk_2077_kontrakt_tygrys_sep

Zignoruj wroga na wprost i wbiegnij do przejścia (3) po prawej stronie. Wbiegnij na górę po schodach, a następnie zneutralizuj wspomnianego przeciwnika (4) i przejdź przez kolejne drzwi.

401_cyberpunk_2077_kontrakt_tygrys_sep

Wejdź do biura (5), gdzie czekał będzie na ciebie pojedynczy strażnik. Wyeliminuj go i podnieś drzazgę (6) leżącą przy podłączonym do systemu netrunnerze.

402_cyberpunk_2077_kontrakt_tygrys_sep

Teraz możesz już wyjść z kasyna - nie trzeba tutaj eliminować reszty wrogów, jednak jeśli chcesz, możesz się tego podjąć. Po powrocie na powierzchnię skieruj się do najbliższej skrzynki i wrzuć do niej drzazgę. Po chwili odezwie się do ciebie Wakako i zakończy to zlecenie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami