Assassin's Creed Valhalla - Tan Lincoln: polowanie na niedźwiedzia, obrona posiadłości

Poznanie Aelfgara.

Po misji Balsam na świeże rany najlepiej od razu udać się do miejsca kolejnego zadania w Lincolnscire, by porozmawiać z Aelfgarem w jego posiadłości - Aelfgarsturn.

Udaj się na miejsce, po drodze warto odblokować punkt szybkiej podróży. Gdy dotrzesz do zabudowań, wejdź do domu Aelfgara (1).

tan1

Porozmawiaj z mężczyzną. Opowie ci trochę o sobie, a potem zaprosi na polowanie. Wyjdź z domu i wsiadaj na wierzchowca - ruszaj za Aelfgarem. Słuchaj rozmowy i jedź obok niego aż nad staw.

Tam czeka na was Grim (2). Po krótkiej scence z dialogiem musicie iść w stronę jaskini (3). Jest zaraz obok, na wzgórzu.

tan2

W jaskini nie będzie niedźwiedzia. Musicie tam tylko pokonać parę wilków. Po starciu wyjdziecie drugim wyjściem i od razu zobaczycie dym (4) nad wioską Aelfgara. Jedź tam szybko i zacznij walczyć z napastnikami.

tan3

Po walce musisz jeszcze porozmawiać z Aelfgarem. Stoi przy drodze za terenem zabudowań. Przy nich są jeszcze wrogowie (5) - zajdź ich od tyłu, by wykonać zabójstwo z ukrycia.

tan4

Porozmawiaj z towarzyszami i wróć z nimi do wioski. Tam misja zakończy się. Już poza zadaniem będziesz musiał pokonać też niedźwiedzia, który jednak postanowi się pojawić.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Czas wyborów: kogo wybrać

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Balsam na świeże rany: odszukaj Hunwalda

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami