Sony usunęło daty premier gier na PS5 z niedawnej prezentacji

Kilku tytułów od zewnętrznych twórców.

  • Sony opublikowało nową wersję niedawnego materiału
  • W odświeżonym filmie usunięto terminy debiutu kilku gier na PS5

Sony opublikowało nową wersję materiału, który niedawno udostępniono przy okazji targów CES. Internauci zauważyli, że z drugiego filmu zniknęły daty premier kilku gier na PS5.

Końcówka oryginalnego nagrania ujawniała przybliżone terminy debiutu wybranych produkcji od zewnętrznych wydawców i deweloperów. Dowiedzieliśmy się, że Kena: Bridge of Spirits ukaże się w marcu, Stray i Ghostwire: Tokyo w październiku, Solar Ash w czerwcu, Project Athia w styczniu 2022 roku, a Pragmata w 2023 roku

W nowej wersji materiału zabrakło jednak wzmianek o wymienionych grach i ich datach premier. Film wspomina teraz jedynie o tak zwanych tytułach first-party, czyli wydawanych bezpośrednio przez Sony.

Poniżej oryginalna i nowa plansza:

playstation_oryginalna_plansza
playstation_nowa_plansza

Nie jest jasne, dlaczego wprowadzono zmiany. Niewykluczone, że podane wcześniej terminy były błędne lub nieprecyzyjne - tym bardziej, że na przykład według oficjalnych informacji Pragmata powinna ukazać się w 2022 roku.

Na pomyłkę wskazuje również fakt, że - jak zwrócili uwagę nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera - w pierwotnym wideo obecna była literówka: angielską nazwę miesiąca styczeń zapisano jako „Januray”, choć poprawnie powinno być „January”.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami