Rainbow Six Quarantine może ukazać się w marcu

Wskazuje platforma Ubisoft Connect.

  • Platforma Ubisoft Connet sugeruje, że Rainbow Six Quarantine ukaże się 21 marca
  • Daty nie potwierdził jeszcze wydawca gry

Na dedykowanej grze Rainbow Six Quarantine stronie na platformie Ubisoft Connect umieszczono dokładny termin premiery produkcji - 21 marca.

Na razie jednak nie jest jasne, na ile przedstawione informacje są wiarygodne. Podana data może być bowiem błędna, ponieważ to niedziela, a więc dzień, w którym nowe tytuły raczej nie debiutują na rynku.

rainbow_six_quarantine_data_premiery
Marcowa data premiery wciąż widnieje na stronie Rainbow Six Quarantine

Nie można wykluczyć, że produkcja faktycznie ukaże się w marcu, ale w innym terminie. Istnieje również możliwość, że wyjątkowo Ubisoft postanowi udostępnić grę w weekend.

Faktem jest jednak, że data ujawniona przez platformę wydawcy stoi w sprzeczności z oficjalnymi informacjami. Przedstawiciele firmy jakiś czas temu przekonywali, że gra pojawi się pomiędzy kwietniem 2021 roku a marcem 2022 roku.

Rainbow Six Quarantine to nastawiona na kooperację odsłona cyklu z akcją w kosmosie. Gracze zmierzą się z zainfekowanymi - przeciwnikami przypominającymi zombie. Projekt zapowiedziano w 2019 roku, ale do tej pory nie ujawniono nowych szczegółów o strzelance.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami