Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: i nikt cię nie wysłucha

Cedric Muller.

Podejrzenie cyberpsychozy I nikt cię nie wysłucha rozgrywa się w Śródmieściu. W trakcie tej aktywności w Cyberpunk 2077 udasz się do podziemnego parkingu, gdzie do zneutralizowania będzie Cedric Muller.

To podejrzenie cyberpsychozy rozpoczniesz w samym środku Śródmieścia (1). By dotrzeć do swojego celu, z autostrady wejdź do podziemnego parkingu (2), a następnie zbiegnij na niższe piętro. W tym miejscu zadzwoni do ciebie Regina Jones i przydzieli tę misję.

388_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_i_nikt_cie_nie_wyslucha

Cedric Muller (3) ukrywa się za okrągłą kolumną. Przeciwnik ten walczy za pomocą strzelby, przez co jest śmiertelnie niebezpieczny na krótkim dystansie. Staraj się utrzymać go z dala od siebie. Jeśli posiadasz mocną snajperkę, możesz spróbować zdjąć go jednym celnym strzałem w głowę.

389_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_i_nikt_cie_nie_wyslucha

Gdy walka dobiegnie końca, zbliż się do zwłok cyberpsychola i zbierz z nich drzazgę. Teraz podejdź do jednej ze ścian pomieszczenia, gdzie stoi skrzynia (4). Otwórz ją i z jej wnętrza zbierz kolejną drzazgę.

390_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_i_nikt_cie_nie_wyslucha

Teraz już tylko musisz wyjąć telefon, otworzyć komunikator z Reginą Jones i wysłać do kobiety wiadomość. Po krótkiej chwili otrzymasz odpowiedź, a samo zadanie dobiegnie końca. Pamiętaj - otrzymasz dodatkowe Eurodolary jeśli uda ci się unieszkodliwić Cedrica bez zabijania go.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami