CoD: Black Ops Cold War z nowymi mapami i nie tylko

Wkrótce pojawią się kolejne areny.

  • Do Call of Duty: Black Ops Cold War dodano nowe treści - mapy i tryby
  • W planach są kolejne elementy

Wczoraj Call of Duty: Black Ops Cold War otrzymało kolejną aktualizację w ramach pierwszego sezonu. Do gry trafiły nowe lokacje i tryby, a twórcy obiecują, że wkrótce pojawią się kolejne dodatkowe treści.

Najważniejszym wprowadzonym elementem jest Sanatorium - plansza dla maksymalnie 40 użytkowników podzielonych na dziesięć zespołów. Arena osadzona jest na terenie sowieckiej placówki wypoczynkowej na Uralu. Gracze muszą zaś walczyć o zapasy uranu.

call_of_duty_black_ops_cold_war_mapa_sanatorium
Mapa Sanatorium

Nowa mapa - o nazwie Raid - pojawiła się również w dostępnym na razie tylko na konsolach PlayStation trybie Onslaught z modułu Zombie. Tocząc zmagania zainteresowani mogą zdobyć kolejne nagrody.

Gra wzbogaciła się też o następny wariant w ramach standardowego multiplayera. W Dropkick dwie sześcioosobowe drużyny walczą o kontrolę nad walizką nuklearną. Ekipa będąca w posiadaniu teczki otrzymuje punkty - po osiągnięciu odpowiedniego wyniku, wystrzelona zostanie bomba atomowa.

W module Zombie zaimplementowano tryb Cranked. Gracze muszą eliminować nieumarłych w wyznaczonym czasie: jeżeli licznik dobiegnie zera, postać użytkownika eksploduje. Kolejny pokonany żywy trup wydłuża zegar. Do tego nowa broń w formie miecza Wakizashi.

call_of_duty_black_ops_cold_war_nowa_mapa_zombie
Nową mapę wkrótce otrzyma tryb Zombie

Ogłoszono jednocześnie plany na kolejne treści. 21 stycznia twórcy dodadzą następnego operatora (Zeynę), a 4 lutego dwie mapy. Pierwsza to odświeżona wersja znanej z Call of Duty: Black Ops 2 planszy Express.

Drugą będzie Firebase Z - arena przeznaczona do trybu Zombie i kontynuująca wydarzenia z kampanii fabularnej o żywych trupach. Ponadto w ramach obecnego sezonu do strzelanki trafią jeszcze inne nowe warianty do standardowego multiplayera, ale szczegóły są nieznane.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami