Chleb w 20 minut - niecodzienny speedrun w Breath of the Wild

Polowanie na składniki.

  • Gracze wymyślili nową formę speedrunów w Zeldzie z Nintendo Switch
  • Rywalizacja związana jest z pieczeniem chleba

Użytkownik Xeryph ustanowił rekord w nowej kategorii speedrunów w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Udało mu się upiec chleb w nieco ponad 20 minut od początku gry.

Typowe speedruny z pokonaniem ostatniego bossa znudziły się już społeczności. Zaczęto rywalizować w wielu innych scenariuszach - choćby w zbieraniu poszczególnych przedmiotów czy likwidowaniu konkretnych wrogów. Pieczenie chleba jest prawdopodobnie najbardziej nietypowe.

Sam proces wrzucenia składników do naczynia i stworzenia bohenka jest prosty, a zajmuje kilkanaście sekund. Problemem są jednak składniki. To zdobywanie ich i przemieszczanie się między obszarami zabiera najwięcej czasu.

Swoje wyniki na oficjalnej stronie społeczności speedrunnerów gracze zaczęli publikować dopiero dwa dni temu, dlatego z pewnością doczekamy się kolejnych rekordów w przygotowywaniu chleba.

Nintendo pracuje obecnie nad sequelem Breath of the Wild. Nie wiadomo jeszcze, czy deweloperzy uproszczą proces poszukiwania składników pieczywa.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami