Assassin's Creed Valhalla - Powrót do domu: eskorta, ratusz

Gdzie jest ojciec.

Po misji Szlachetna opieka od razu przejdziesz do kolejnego zadania. Idź z Hulwaldem ścieżką w stronę rzeki. Musicie dotrzeć do miasta Lincoln.

Gdy dotrzecie na brzeg, wsiadaj za stery łodzi (1).

powrot1

Płyń rzeką aż pod mury miasta. Wysiądź przed pierwszą bramą (2).

Gdy wysiądziesz, wejdź do miasta. Regularnie używaj zmysłu Odyna, by dostrzegać wrogów. Najlepiej będzie, jeśli po prostu wespniesz się na mury i pójdziesz do celu po dachach. Hunwald (3) sam znajdzie drogę, nie musisz przy nim iść. Jeśli się zatrzyma, wtedy po niego podejdź.

powrot2

Przed domem też są strażnicy (4), ale nawet tu nie musisz ich likwidować, jeśli nie chcesz. Możesz się skradać i wejść do środka. Na patio zacznie się scenka, po której dowiesz się, że musisz iść do ratusza.

powrot3

Podążaj w stronę celu, a gdy dotrzesz do ogrodzonego terenu ratusza, po prostu przejdź przez mur. Chyba że chcesz walczyć - wtedy idź przez bramę. Dalej ratusz (5) będzie już przed tobą.

powrot4

Kiedy wejdziesz do ratusza, zacznie się scenka z rozmową. Twoje wybory dialogowe nie mają tutaj wielkiego znaczenia, więc mów co chcesz. Misja zakończy się po rozmowie.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Pod nieobecność ealdormana: kanały, Hundbeorht

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Szlachetna opieka: Hunwald

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami