Ruszyły zapisy do testów tajemniczej odsłony Resident Evil

Zapowiedź gry za tydzień.

  • Rozpoczęły się zapisy do testów niezapowiedzianej części Resident Evil
  • Gra zostanie ujawniona 21 stycznia na internetowym wydarzeniu
  • W trakcie prezentacji Capcom ujawni też nowe materiały z Resident Evil: Village

Capcom ujawnił, że za tydzień - 21 stycznia o godzinie 23:00 czasu polskiego - odbędzie się internetowa prezentacja poświęcona serii Resident Evil. Jednocześnie ruszyły zapisy do zamkniętych testów nowej, niezapowiedzianej dotąd odsłony cyklu.

Z informacji na stronie poświęconej planowanej becie wynika, że produkcję będzie można sprawdzić w dniach 28-30 stycznia w określonych godzinach. Z sekretnym tytułem zapoznają się posiadacze PS4 i Xbox One, choć pozycja zadziała też na nowych konsolach.

Szczegóły na temat projektu nie są znane, choć na wspomnianej witrynie napisano, że gra nastawiona jest na rozgrywkę wieloosobową i pozwoli na wspólną zabawę maksymalnie 6 użytkownikom. Capcom obiecuje, że więcej szczegółów ujawni 21 stycznia.

Beta organizowana jest z okazji 25-lecia marki Resident Evil. Do testów można zapisać się na stronie cyklu, przy czym wymagane jest konto na platformie sieciowej Capcomu i w programie ambasadorskim dedykowanym serii horrorów (użytkownicy o randze srebrnej lub wyższej mają większe szansę na uzyskanie dostępu do produkcji).

Nie wiadomo, czym dokładnie jest tajemnicza gra. Spekuluje się, że może być komponentem sieciowym Resident Evil: Village, na co wskazują zdobyte przez hakerów pliki z bazy japońskiego wydawcy.

Przyszłotygodniowa prezentacja będzie transmitowana w internecie. W trakcie wydarzenia Capcom przedstawi nie tylko sekretny tytuł, ale również kolejne materiały z wspomnianego Resident Evil: Village.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami