Opóźniono Riders Republic - grę o sportach ekstremalnych od Ubisoftu

Nowej dokładnej daty premiery nie ujawniono.

  • Przesunięto premierę Riders Republic
  • Gra ukaże się w tym roku, ale dokładnego terminu
  • Twórcy potrzebują więcej czasu

Ubisoft poinformował o opóźnieniu Riders Republic - gry sieciowej o sportach plenerowych. Produkcja miała pojawić się w lutym, ale teraz ogłoszono, że zadebiutuje w późniejszym terminie bieżącego roku. Dokładnej daty premiery nie ujawniono.

„Ten dodatkowy czas pozwoli naszemu zespołowi pasjonatów zapewnić jak najlepsze doznania dla graczy” - napisano w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych. Podziękowano fanom za „wsparcie i zrozumienie”.

Riders Republic to zapowiedziana we wrześniu produkcja poświęcona sportom ekstremalnym. Gracze wezmą udział w zawodach różnych dyscyplin - pojeżdżą na nartach, rowerach, snowboardzie oraz polatają na lotni.

Twórcy obiecują szereg zróżnicowanych aktywności, w których - na konsolach następnej generacji - weźmie udział ponad 50 użytkowników. Gra zmierza na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Google Stadia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami