Efektowna walka i prezentacja broni w zwiastunie Returnal z PS5

Wysokobudżetowy roguelite.

Deweloperzy z Housemarque przygotowali nowy trailer gry Returnal. Materiał skupia się na zaprezentowaniu kilku wybranych rodzajów uzbrojenia i mocy bohaterki.

Podobnie jak inne gry fińskiego studia, tytuł stawia na dynamiczną akcję i kładzie duży nacisk na efekty cząsteczkowe. Podczas rozgrywki wykorzystamy linkę z hakiem czy szybkie uniki, by stale manewrować po polu bitwy.

Nowe rodzaje broni czy gadżetów odblokujemy w miarę postępów. Returnal ma charakter gry roguelite, co oznacza, że śmierć i zaczynanie od początku po przegranej to nieodłączny element zabawy.

Strzelanka zaoferuje w sumie dziesięć podstawowych broni, dziewięćdziesiąt perków uzbrojenia i dziesięć różnych typów alternatywnych ataków. Do tego dochodzą też różne ulepszenia i wzmocnienia zdobywane w trakcie eksploracji.

Mimo roguelike'owego charakteru gry, deweloperzy kładą duży nacisk na narrację. Możemy spodziewać się nawet cut-scenek i innych elementów fabularnych.

Returnal trafi na PS5 już 19 marca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami