Assassin's Creed Valhalla - nowa aktualizacja naprawia masę błędów

Poprawki w rozgrywce i interfejsie.

  • Assassin's Creed Valhalla otrzymało aktualizację oznaczoną numerem 1.1.1
  • Nowy patch eliminuje mnóstwo błędów w różnych aspektach gry

Ubisoft opublikował nową aktualizację Assassin's Creed Valhalla. Deweloperzy nie wprowadzili dodatkowych funkcji, ale naprawili szereg zróżnicowanych błędów.

Twórcy wyeliminowali między innymi błędy z niewidzialnymi postaciami niezależnymi i samoczynnie znikającymi z kołczanu strzałami. Natomiast funkcja Animus Pulse nie powinna już podświetlać ciał pokonanych wrogów (chyba że wymaga tego zadanie).

To nie wszystko: interfejs nie wskaże przedmiotu do zebrania, jeżeli użytkownik posiada w danym momencie maksymalną liczbę sztuk danej rzeczy. Poza tym przeciwnicy sprawniej wykryją Eivora, gdy bohater w przebraniu wykonuje uniki lub skacze.

Usunięto też wiele usterek graficznych, w tym z animacjami i przenikaniem modeli postaci. Nie brakuje również udoskonaleń w licznych zadaniach i wyzwaniach. Lista zaimplementowanych ulepszeń jest duża - pełen wykaz dostępny jest na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Wielkość aktualizacji różni się w zależności od platformy. Na PC do pobrania jest 6,4 GB, posiadacze PS5 i PS4 muszą ściągnąć odpowiednio około 3 i 2 GB, na Xbox Series X/S pliki zajmują 7,5 GB, na Xbox One zaś 6,6 GB.

Jeżeli gracie w wikińską osłonę cyklu, możecie zapoznać się z naszym poradnikiem do Assassin's Cree Valhalla.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami