"Szczery" zwiastun Cyberpunk 2077 - gra CD Projektu w krzywym zwierciadle

O błędach i nie tylko.

  • Yotuberzy z kanału Fandom Games opublikowali „szczery” zwiastun Cyberpunk 2077
  • Materiał w humorystyczny sposób opisuje niedociągnięcia gry

Prowadzony w serwisie YouTube kanał Fandom Games opublikował kolejny „szczery” zwiastun, czyli materiał, który w zabawny sposób przedstawia wady danej gry. Nowe wideo skupia się na Cyberpunk 2077.

Autorzy nagrania zwracają uwagę na działania marketingowe, którymi CD Projekt kreował wizję produkcji idealnej. W rzeczywistości - jak przekonują twórcy filmu - tytuł okazał się „na wpół wypieczonym połączeniem Deus Ex i GTA”.

Według materiału, okres premiery Cyberpunk 2077 był jednym „z najbardziej pechowych w historii gier”. Powodem jest oczywiście stan techniczny: Fandom Games twierdzi, że błędy obecne są w większości elementów projektu - nie tylko w trakcie właściwej zabawy, ale także interfejsie użytkownika, a nawet kreatorze postaci.

- Kłopoty sięgają takiego poziomu, że nie można traktować fabuły poważnie, ponieważ każdy przerywnik filmowy prezentuje zupełnie nowy i przerażający glitch, a to i tak tylko przy założeniu, że uruchamiasz tytuł na potężnym sprzęcie - mówi narrator „szczerego” zwiastuna. Nie zabrakło też krytyki wersji konsolowych.

Skrytykowano również otwarty świat, który - w opinii autorów materiału - wypełniony jest mnóstwem zapychaczy, wydającymi się dodanymi w ostatniej chwili, by Night City nie było zbyt puste. Ponadto zwrócono uwagę, że wybór prologu przestaje mieć znaczenie po około godzinie zabawy.

Zaznaczono jednak, że pod warstwą błędów kryje się potencjał na arcydzieło, jakim mógłby być Cyberpunk 2077, a także sekwencje, za które „kochamy gry CD Projektu”.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami