Hogwarts Legacy - gra RPG w świecie Harry'ego Pottera opóźniona

Twórcy potrzebują więcej czasu.

  • Premierę Hogwarts Legacy opóźniono do 2022 roku
  • Twórcy tłumaczą, że gra potrzebuje więcej czasu

Warner Bros. i Portkey Games poinformowali o opóźnieniu premiery Hogwarts Legacy - produkcji RPG osadzonej w świecie Harry'ego Pottera. Gra ukaże się dopiero w 2022 roku, a nie w bieżącym. Dokładnego terminu debiutu nie ujawniono.

Nieznane są dokładne szczegóły przesunięcia tytułu. W opublikowanym w mediach społecznościowych komunikacie wyjaśniono jedynie, że postanowiono dać twórcom więcej czasu na realizację projektu.

„Chcielibyśmy podziękować fanom za niesamowitą reakcję na zapowiedź Hoghwarts Legacy od naszego wydawnictwa Portkey Games. Przygotowanie jak najlepszych wrażeń dla miłośników Świata Magii i wirtualnej rozrywki jest dla nas najważniejsze, więc dajemy grze tyle czasu, ile potrzebuje” - wytłumaczono.

Za Hogwarts Legacy odpowiada Avalanche Studios. Akcję osadzono w XIX wieku, a więc na długo przed wydarzeniami z książek J.K. Rowling. Wcielimy się w ucznia tytułowej szkoły - nie zabraknie opcji wybrania jednego z czterech Domów i konieczności uczęszczania na lekcje.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami