Gra z Indianą Jonesem nie wpłynie na The Elder Scrolls 6 - zapewnia Bethesda

Oraz Starfield.

  • Gra o Indianie Jonesie nie zaszkodzi The Elder Scrolls 6 i Starfield
  • Todd Howard z Bethesdy skupia się głównie na dwóch ostatnich projektach

Przedstawiciele Bethesdy podkreślają, że zapowiedziana wczoraj gra z Indianą Jonesem nie wpłynie negatywnie na inne przygotowywane równolegle projekty, w tym The Elder Scrolls 6.

Producentem wykonawczym tytułu o przygodach słynnego poszukiwacza skarbów jest Todd Howard, który obecnie zajmuje się także kontynuacją Skyrima i kosmicznym Starfield. Fani zaczęli się obawiać, czy tyle obowiązków dewelopera nie zaszkodzi wymienionym pozycjom.

„Todd jest obecnie producentem wykonawczym wielu projektów, w tym serialu telewizyjnego w świecie Fallouta. Skupia się jednak głównie na reżyserowaniu Starfield i TES6, na które to ogłoszenie [o Indianie Jonesie - red.] nie wpłynie” - przekonuje Pete Hines z Bethesdy we wpisie opublikowanym na Twitterze.

Nad grą o poszukiwaczu skarbów pracuje Machine Games - twórcy nowszych odsłon serii Wolfenstein. Produkcja jest raczej na wczesnym etapie rozwoju, ponieważ podkreślono, że szczegóły zostaną ujawnione dopiero za jakiś czas.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami