Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: dom na wzgórzu

Przebijanie się przez fortyfikacje, Russel Greene.

Dom na wzgórzu to jedna z bardziej specyficznych aktywności z grupy podejrzenie cyberpsychozy w Cyberpunk 2077, głównie z uwagi na miejsce, w którym się odgrywa. Twój cel, Russel Greene, ukrywa się w budynku - zanim do niego dotrzesz, musisz przebić się przez wieżyczki, drony i miny.

Tę cyberpsychozę rozpoczniesz na pustkowiach, we wschodniej (1) części mapy. Cały teren otoczony jest siatką z drutem kolczastym, wejść można jedynie w kilku miejscach. Jeśli zechcesz dostać się tam od frontu, otwórz bramę (2) i rozbrój znajdujące się za nią miny laserowe. Korzystaj tutaj z haków, zamiast podchodzić do każdej z min - dzięki temu nie ryzykujesz eksplozji.

358_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_dom_na_wzgorzu

W tym miejscu kręcą się dwa drony (3). Możesz zneutralizować je przy pomocy mocnej snajperki bądź - jeśli masz taką możliwość - za sprawą haków, a szczególnie Restartu systemu (4). Dzięki niemu dron natychmiast spadnie na ziemię, nie będziesz wiec musiał z nim walczyć. Po drugiej stronie budynku jest drugi dron, a na dachu wieżyczki (które czasami po prostu się nie uruchamiają).

359_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_dom_na_wzgorzu

Twój cel, Russel Greene, znajduje się w garażu (5). Nie będzie cię on nękał do momentu, aż nie otworzysz drzwi garażowych. Wykorzystaj to i rozpraw się ze wszystkimi wrogami w okolicy. Następnie otwórz garaż i bardzo szybko się oddal - przeciwnik korzysta ze strzelby, więc postaraj się go utrzymać na możliwie duży dystans.

360_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_dom_na_wzgorzu

Po walce zbierz drzazgę z jego ciała, a następnie drugą z ciała kobiety leżącej przy wejściu do budynku. Przeczytaj obie, a potem wyciągnij telefon, otwórz komunikator z Reginą Jones i wyślij jej wiadomość. Po krótkiej chwili zadanie zostanie ukończone, a ty otrzymasz wynagrodzenie.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami