Cyberpunk 2077 - Kontrakt: oczy dla Dakoty

Kradzież radaru.

Oczy dla Dakoty to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, który rozgrywa się na pustkowiach. W jego trakcie ukradniesz radar z bazy Militechu. W teorii warto podjąć się go bardziej rozwiniętą postacią, jednak w tym rozdziale opisujemy sposób przejścia, który nie wymaga walki z żadnym wrogiem.

Kontrakt ten rozpoczniesz we wschodniej części mapy (1), na pustkowiach. Na miejscu znajdziesz dobrze strzeżoną bazę Militechu (2). Teren chroniony jest przez wielu żołnierzy, wieżyczki i kamery, frontalne podejście nie jest więc dobrym pomysłem.

361_cyberpunk_2077_kontrakt_oczy_dla_dakoty

Zamiast tego obejdź bazę od prawej strony i zlokalizuj szary kontener (3). Wejdź do środka, dojdź do jego drugiej strony i wdrap się po pudle (4) na górę. Obróć się w lewo i przeskocz na drugą stronę ogrodzenia.

362_cyberpunk_2077_kontrakt_oczy_dla_dakoty

Z tego miejsca zobaczysz garaż (5), w którym zaparkowana jest ciężarówka z radarem. Zeskocz na dół i podejdź do garażu, cały czas trzymając się ogrodzenia po prawej stronie. Poczekaj aż wróg wyjdzie z pomieszczenia, a następnie szybko wbiegnij do środka i wsiądź do ciężarówki (6).

363_cyberpunk_2077_kontrakt_oczy_dla_dakoty

Teraz wyjedź po prostu z bazy wroga. Nie przejmuj się ostrzałem żołnierzy - nie będą oni w stanie zniszczyć ciężarówki. Podążaj za trasą wyznaczoną na mini-mapie, by dotrzeć do garażu Dakoty. Zaparkuj tam samochód i z niego wyjdź, by wywołać rozmowę ze wspomnianą kobietą i doprowadzić ten kontrakt do końca.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami