CD Projekt: pracownicy nie odchodzą po premierze Cyberpunk 2077

Plus: kwestia aktualizacji i przywrócenia gry do PS Store.

  • Pracownicy CD Projekt nie czują potrzeby opuszczenia firmy
  • Aktualizacje Cyberpunk 2077 ukażą się planowo, w styczniu i lutym
  • Twórcy gry pracują nad przywróceniem produkcji do PS Store

Problematyczna premiera Cyberpunk 2077, związana z licznymi błędami oraz stanem technicznym wersji na PS4 i Xbox One, nie skłoniła pracowników CD Projektu do opuszczania firmy - twierdzi Adam Kiciński, prezes spółki.

W komunikacie wysłanym PAP Biznes Kiciński stwierdził, że „firma nie odnotowała zwiększonej liczby odejść pracowników” po debiucie gry.

„Niemniej jednak naturalnym w sektorze gamingowym jest, że po zakończeniu kilkuletniego projektu część pracowników, która pracowała nad tym projektem, będzie rozważała zmianę pracodawcy” - zaznaczył jednocześnie.

cd_projekt_pracownicy_nie_odchodza_3
CD Projekt Red naprawia to, czego nie udało się zrobić przed premierą

Adam Kiciński odniósł się też do planów wydania dwóch dużych aktualizacji Cyberpunk 2077 w styczniu i lutym - zapowiadana wcześniej strategia nie zmienia się, a łatki trafią na wszystkie platformy w obiecywanym terminie. CD Projekt nie chce aktualnie ujawniać zawartości styczniowego patcha.

Studio CD Projekt Red nieustannie pracuje nad przywróceniem gry do PlayStation Store, kontaktując się z Sony. Japońska firma usunęła grę z platformy ze względu na problematyczne działanie i liczne zgłoszenia o zwrot pieniędzy od klientów.

„Nie mamy wiedzy odnośnie konkretnej daty powrotu do PlayStation Store. Pozostajemy w stałym kontakcie z przedstawicielami Sony Interactive Entertainment i pracujemy nad tym, by nasz tytuł wrócił jak najszybciej do sklepu Sony” - wyjaśnił Kiciński.

Wszystkich zainteresowanych grą zapraszamy do zapoznania się z naszym obszernym poradnikiem do Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami