Assassin's Creed Valhalla - Odcinanie zaopatrzenia: zabij dowódców, spal łodzie

Sabotaż z Basimem.

Po misji Niech jedzą popiół kolejne zadanie - które jest najbliżej - wykonasz z Basimem. Znajdziesz go w obszarze misji na moście. Czeka na posterunku strażniczym (1).

odci1

Po rozmowie nie zjeżdżaj od razu po linie (2). Najpierw pozbądź się z łuku paru strażników, którzy są najbliżej. Pamiętaj, by celować w głowy, by starać się zabijać jednym strzałem.

odci2

Zjedź na teren bazy wroga i trzymaj się prawej strony. Idź prosto, skradając się. Użyj kruka, by podświetlić dwa tereny, w których są dowódcy. Pierwszy jest w porcie (3), a drugi w twierdzy (4).

odci3

Podejdź nieco w stronę portu, po drodze zlikwiduj strażników. Zacznij niszczyć łodzie (5), strzelając w postawione na nich dzbany. Zwróci to uwagę chorążęgo (6), czyli dowódcy, którego masz pokonać.

odci4

Po starciu idź w stronę twierdzy. Możesz tu łatwo uniknąć walki z wrogami i dotrzeć bezpośrednio do drugiego dowódcy. Wystarczy, że po murach wespniesz się do okna (7). W środku, w kolejnym pomieszczeniu czeka cel (8).

odci5

Po zlikwidowaniu drugiego celu misja zakończy się. Pozostaje tylko się ewakuować.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Spalona ziemia: ochrona łuczników

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Niech jedzą popiół: palenie spichlerzy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami