Indiana Jones od twórców Wolfensteina - nowa gra od Bethesdy zapowiedziana

Jest pierwszy teaser.

  • Powstaje nowa gra o Indianie Jonesie
  • Nad projektem pracuje studio Machine Games, twórcy kilku tytułów z cyklu Wolfenstein
  • Data premiery nie jest znana

Bethesda poinformowała, że trwają prace nad grą o przygodach Indiany Jonesa. Za produkcję o słynnym poszukiwaczu przygód odpowiada studio Machine Games, czyli twórcy współczesnych części serii Wolfenstein.

Producentem wykonawczym projektu jest Todd Howard, a więc jeden z głównych autorów cyklu The Elder Scrolls. W przygotowaniu tytułu pomaga Lucasfilm Games - ujawniony wczoraj oddział wytwórni Lucasfilm dedykowany wirtualnej rozrywce.

Nieznane są szczegóły na temat gry - wiadomo jedynie, że pozycja przedstawi zupełnie nową historię. Nie ujawniono przybliżonej daty premiery ani platform docelowych, choć można założyć, że produkcja pojawi się przynajmniej na PC i Xbox Series X/S.

Komunikat Bethesdy sugeruje, że prace nad projektem są na wczesnym etapie. Firma podkreśla bowiem, że „minie trochę czasu” nim zaprezentuje więcej informacji. Na razie opublikowano krótki teaser, przedstawiający biurko i rzeczy Indiany Jonesa, w tym kultowy kapelusz i lasso.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami