Fortnite - pokaz skórki hiszpańskiego streamera pobił rekord na Twitchu

Pod względem jednoczesnej liczby widzów.

  • Prezentację skórki hiszpańskiego streamera oglądało jednocześnie 2,4 mln widzów
  • To nowy rekord Twitcha dla prywatnego kanału

Wczoraj hiszpański streamer David „TheGrefg” Martinez zaprezentował na Twitchu własną skórkę do Fortnite. Pokaz przyciągnął rekordową liczbę widzów.

W pewnym momencie wydarzenie oglądało jednocześnie 2,4 miliona użytkowników serwisu. To najwyższy wynik osiągnięty przez pojedynczy kanał dostępny we wspomnianym portalu. Poprzedni najlepszy rezultat w 2018 roku ustanowił Ninja, którego transmisję oglądało w tym samym czasie 635 tysięcy osób.

fortnite_skorka_hiszpanskiego_streamera
Skórka streamera TheGrefga

- Stream TheGrefga jest ilustracją światowego zasięgu medium. Wszystkie najważniejsze platformy streamingowe mają duże rzesze międzynarodowych odbiorców, ale rekord ustanowiony przez hiszpańskojęzycznego autora pomaga zwrócić uwagę na atrakcyjność branży - komentuje Doron Nir, szef pomagającej twórcom internetowym agencji StreamElements, w rozmowie z IGN.

Skin zaprojektowany przez Martineza to kolejny z serii ikonicznych skórek do Fortnite, przygotowanych przez znanych streamerów. Wcześniej własne stworzyli wspomniany Ninja, a także Lachlan Power i Loserfruit.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami