CI Games ujawnia logo Lords of the Fallen 2
Gra naprawdę powstaje.
- Ujawniono nowe logo Lords of the Fallen 2
- Data premiery pozostaje nieznana
Przedstawiciele CI Games opublikowali na Twitterze grafikę przedstawiającą oficjalne logo Lords of the Fallen 2. Przy okazji zaznaczono, że to największy projekt w historii studia.
We're very pleased to finally reveal the logo of #LordsoftheFallen2 - officially our largest project to date.
— CI Games (@CIGamesOfficial) January 11, 2021
The upcoming sequel moves the franchise to dark fantasy, and introduces a fully revised & more challenging combat system.
Follow @lotfgame for all the latest news ?? pic.twitter.com/5aMMYpoDYu
Nadchodzący sequel zabiera markę do uniwersum dark fantasy i wprowadza całkowicie przebudowany, wymagający system walki - napisali twórcy. Więcej szczegółów nie podano.
Wciąż nieznana pozostaje też data premiery. We wrześniu informowano, że za stworzenie gry odpowiada nowe wewnętrzne studio CI Games - zespół Hexworks z siedzibami w Barcelonie i Bukareszcie.
Pierwsza część Lords of the Fallen mocno inspirowała się cyklem Souls od From Software. Można przypuszczać, że podobnie będzie w przypadku drugiej części serii.
Reklama
Komentarze (1)