Assassin's Creed Valhalla - Zwroty akcji: polowanie na dziki i atak Sasów

Ochrona Estrid.

Po misji Porwana pora na kolejne, ostatnie już zadanie w wątku Essexe. Musisz udać się do Birstana - po prostu jedź do celu oznaczonego na mapie, a znajdziesz władcę w obozie.

Znów wybiera się na polowanie. Musisz mu towarzyszyć. Po krótkiej rozmowie idź za nim, a dotrzecie na łąkę z dzikami. Musisz zabić kilka - są oznaczone niebieskimi ikonami (1).

zwroty1

Gdy zabijesz wystarczająco dużo dzików, porozmawiasz ponownie z Birstanem. Następnie musisz wracać do Colcestre - najlepiej wykorzystać szybką podróż, by dostać się do miasta.

Wejdź do pałacyku Birstana i wejdź po schodach na piętro. Gdy podejdziesz do komnaty (2), zacznie się scenka.

zwroty2

Po dłuższej wymianie zdań musisz opuścić pałac i miasto, by udać się do Rollo w wiosce, do której odstawiłeś Estrid. Pojedź tam i zbliż się do twoich nowych znajomych (3). Wtedy zacznie się kolejna scenka.

zwroty3

Rozpocznie się atak Sasów. Potrwa długo i będziecie musieli odeprzeć wiele fal wrogów. Nie jest to zbyt wymagające, ale pamiętaj, by oszczędzać zdolności specjalne na najmocniejszych wrogów.

Staraj się też regularnie podnosić powalonych sojuszników, którzy oznaczeni są białymi ikonami z wykrzyknikiem (4).

zwroty4

Po pokonaniu wrogów musisz tylko porozmawiać z Estrid. Po scence z rozmową misja zakończy się, kończąc też cały wątek regionalny w Essexe.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Esseksie

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Porwana: jak porwać Estrid

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami