Assassin's Creed Valhalla - Pogromca południa: zwiadowcy Fulke i odparcie ataku

Starania o Podcestre.

To pierwsze zadanie, które rozpoczyna wątek w Suthsexe. Wątku w tym regionie podjęliśmy się po wykonaniu misji Zwroty akcji. Musisz udać się do wioski Croindene i znaleźć tam Basima.

Najlepiej przenieść się do Lunden dzięki szybkiej podróży. Stamtąd blisko już do wioski. Wejdź do sali biesiadnej, a Basima (1) znajdziesz od razu po prawej stronie, przy jarlu.

pogromca1

Po rozmowie otrzymasz polecenie zlikwidowania trzech zwiadowców. Ich położenie oznaczyliśmy na mapie literami A, B i C.

pogromca2

Zacznijmy od najbliższego celu, a więc zwiadowcy A. Ten już nie żyje. Gdy dotrzesz na wzgórze, na którym ma się znajdować, zaatakują cię tylko wilki, które musisz pokonać.

Udaj się więc do celu B. Gdy się zbliżysz, użyj kruka, a podświetlisz obszar misji (2) na niebiesko. Skradając się wejdź na drzewa. Zwiadowca będzie oznaczony ikoną misji. Najlepiej zabić go zeskakując na niego z drzewa.

pogromca3

Obszar celu C jest na południu. Zwiadowca patroluje tutaj okolicę nad rzeką, więc nie można wskazać dokładnego położenia celu. Po prostu użyj kruka, by dostrzec wroga (3) i pozbądź się go.

pogromca4

Po wykonaniu zlecenia jedź do Basima i innych Normanów. Trafisz do obozu w lesie, a po scence zacznie się wielka bitwa w lesie. Nie ma tu żadnych specjalnych wrogów, akcji do wykonania czy niezbędnej strategii - po prostu pokonaj wszystkich.

Po bitwie stoczysz pojedynek z czempionem. Pamiętaj, by wykorzystać jego czuły punkt (4).

pogromca5

Po walce najlepiej zabić czempiona Fulke. Nie ma to żadnych negatywnych konsekwencji, a puszczenie go wolno nie jest przydatne - za to będziesz z nim walczył drugi raz później.

Po potyczce podnieś ciało Brothira i zanieś je do obozu. Rozmawiając z Guthramem staraj się wybierać zachowawcze odpowiedzi, by nie wyprowadzić go z równowagi. Po rozmowie misja zakończy się.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Przybądź nieoczekiwanie: czy Sowe ma negocjować

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Esseksie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami