Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: tanio i źle

Zmechanizowany Chase Coley.

Tanio i źle to jedna z najtrudniejszych misji wchodzących w skład grupy aktywności podejrzenie cyberpsychozy w Cyberpunk 2077. Czeka cię tutaj walka z potężnym, zmechanizowanym przeciwnikiem - jeśli zależy ci na nieśmiercionośnym podejściu, przygotuj się na sporo pracy.

To podejrzenie cyberpsychozy czeka na ciebie we wschodniej części mapy, w Rancho Coronado (1). Na miejscu znajdziesz budynek z ogrodzonym terenem (2), na którym przebywa twój przeciwnik, Chase Coley. W tym miejscu zadzwoni do ciebie także Regina Jones.

326_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_tanio_zle

Wejdź do środka oddzielonego terenu i namierz znajdującego się tutaj cyberpsychopatę. Twój cel to Corey Chase (3). Przeciwnika ciężko jest nazwać człowiekiem przez ilość wszczepów, z których korzysta.

327_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_tanio_zle

Samo starcie z nim przypomina walkę z Roycem w czasie zadania głównego Bilet wstępu. Corey Chase posiada potężne działko, którym jest w stanie załatwić twoją postać w ciągu kilku sekund, dlatego tak ważne jest chowanie się za osłonami. Nie myśl też o walce wręcz - wróg co chwilę będzie cię powalał.

Przeciwnik posiada słaby punkt, którym jest zbiornik na plecach (4). Jeśli w niego strzelisz, wywołasz eksplozję, która zada spore obrażenia (około 25% jego punktów zdrowia) i na chwilę ogłuszy wroga. W czasie starcie świetnia sprawdzą się granaty EMP i wszelkie haki. Jeśli posiadasz dość rozwiniętą w hakach postać, Restart Systemu natychmiast zakończy walkę.

328_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_tanio_zle

Gdy go pokonasz, zbierz z jego ciała drzazgę Źle z tobą i ją przeczytaj. Teraz idź do rogu strefy, gdzie leżeć będą zwłoki (5). Z nich także zbierz drzazgę, zatytułowaną Przyślij jednostki i ją również przeczytaj. Wejdź teraz do jedynego w tym miejscu budynku i przeczytaj wiadomości na komputerze (6).

329_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_tanio_zle

Teraz już możesz aktywować telefon, uruchomić komunikację z Reginą Jones i przesłać jej zdobyte informacje. Po krótkiej chwili otrzymasz od niej odpowiedź i nagrodę za wykonane zadanie.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami