Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: litera prawa

Gaston Phillips, walka z minami.

Litera prawa to jedno ze zleceń pobocznych w Cyberpunk 2077 wchodzących w skład aktywności podejrzenie cyberpsychozy. W jego trakcie musisz odnaleźć i zneutralizować Gastona Phillipsa, a wcześniej uporać się z wieloma miniami przeciwpiechotnymi.

Aktywność tę rozpoczniesz w zachodniej części mapy, w dzielnicy Haywood (1). Trafisz na ogrodzony teren, z niewielkim wejściem (2) od strony ulicy. Tutaj też zadzwoni do ciebie Regina Jones i formalnie rozpocznie zadanie.

312_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_litera_prawa

Pierwszą rzeczą, z którą musisz się tutaj uporać, są wszędobylskie miny (3). Musisz je rozbroić, jeśli chcesz pokonać tutejszego cyberpsychola. Dokonasz tego zdalnie, za pomocą hakowania bądź zbliżając się do miny i wchodząc z nią w interakcję - w tym drugim przypadku uważaj, by przypadkiem nie aktywować zapalnika. Miny natychmiast zabiją twoją postać, postaraj się więc często zapisywać tutaj grę.

313_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_litera_prawa

Gaston Phillips (4), cyberpsychopata którego szukasz, znajduje się kilkadziesiąt metrów od wejścia. Wróg korzysta z karabinu szturmowego, więc do pokonania go wykorzystaj mocną broń do walki wręcz bądź ostrzeliwuj go z bezpiecznej odległości i chowaj się za licznymi osłonami. Nie walcz z nim na otwartej przestrzeni - w przeciwnym wypadku załatwi cię w kilka sekund.

314_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_litera_prawa

Gdy go wyeliminujesz, zbierz z jego ciała drzazgę, a następnie wejdź w interakcję z komputerem (5), by zdobyć więcej informacji do zadania. Przeczytaj wszystkie znajdujące się na komputerze wiadomości.

315_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_litera_prawa

Wyciągnij telefon i otwórz komunikator z Reginą Jones. Wyślij jej wiadomość na temat tej cyberpsychozy. Po krótkiej chwili zadanie zostanie oznaczone jako wykonane, a na twoje konto wpadnie nagroda - większa, jeśli udało ci się pozbyć Gastona w nieśmiercionośny sposób.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami