Cyberpunk 2077 - Dotyk żywiołów: cztery spotkania z mnichem

Braindansy medytacyjne w czterech punktach na mapie.

Dotyk żywiołów to jedno z zadań pobocznych w grze Cyberpunk 2077. Jest ono niejako podzielone na cztery części, które oznaczone zostały jako spotkanie pierwsze, drugie, trzecie i czwarte. W tym rozdziale opisujemy je wszystkie zbiorczo, gdyż dotyczą jednej linii fabularnej.

By rozpocząć to zadanie udaj się do Glen (1), gdzie na ławce w parku trafisz na mistrza Zen (2). Zbliż się do niego i rozpocznij rozmowę, a w trakcie jej wyraź chęć wzięcia udziału w medytacji. Możesz zapłacić mu za lekcję bądź odebrać ją za darmo - nie ma to żadnego znaczenia dla przebiegu fabuły.

319_cyberpunk_2077_kontrakt_dotyk_zywiolow

Po zakończonej scenie z medytacją Zen zniknie. Musisz teraz udać się łącznie do trzech nowych lokacji, w których możliwe będzie odbycie kolejnych seansów. W pierwszej kolejności idź do Japantown (3) i zbliż się do mnicha (4).

320_cyberpunk_2077_kontrakt_dotyk_zywiolow

Mistrz ponownie zniknie, gdy zakończy się medytacja. Na trzeci seans idź do North Oak (5), a dokładnie do tamtejszego ronda. Na jego środku czekał będzie Zen (6).

321_cyberpunk_2077_kontrakt_dotyk_zywiolow

Ostatnia sesja z mnichem odbędzie się w Rancho Colorado (7), w południowej części mapy. Mistrz (8) czekał będzie na ciebie na punkcie widokowym.

322_cyberpunk_2077_kontrakt_dotyk_zywiolow

Gdy czwarta i ostatnia medytacja dobiegnie końca, pojawi się Johnny i rozpocznie krótką rozmowę. Po wszystkim zbierz leżące pod twoimi stopami skarby, między innymi przedmiot który możesz wykorzystać do dekoracji swojego mieszkania. W tym momencie zadanie to dobiegnie końca.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami