Assassin's Creed Valhalla - Niezwykła propozycja: znajdź Bristana

Początek wątku Essexe.

Po misji Czarne chmury musisz rozpocząć nowy wątek regionalny. Polecamy Essexe. Pierwsze zadanie jest dosyć proste i nie długie - musisz wybrać się do miasta Colcestre. Najlepiej skorzystać z szybkiej podróży do Lunden, a stamtąd pojechać do nowej prowincji.

Na miejscu musisz wejść do pałacu (1). Tam zacznie się krótka scenka.

niezyk1

Po rozmowie na parterze wejdź na piętro, gdzie porozmawiasz w komnacie z żoną Bristana - Estrid. Zgodzisz się poszukać jej męża, który nie wraca z polowania. Wyjdź z miasteczka w stronę ikony celu misji (w miejście uważaj na strażników, bo mogą cię atakować).

W okolicy celu trafisz na obóz. Użyj wzroku Odyna, by podświetlić wskazówki (2). Zbadaj wszystkie.

niezyk2

Następnie użyj kruka, by spojrzeć na mały lasek nieopodal. Zobaczysz podświetlony na niebiesko teren - musisz się tam udać i pokonać niedźwiedzie. Uważaj na ich ataki symbolizowane czerwonym kolorem (3), bo mogą zabrać sporo zdrowia.

niezyk3

Po walce wystarczy tylko porozmawiać z Bristanem i jechać z nim z powrotem do miasta i do pałacu. Tam porozmawiacie z Estrid, a potem zamienisz parę słów z samym Bristanem. Otrzymasz dwa nowe zadania do wykonania, a misja się zakończy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Dawne rany: kto zdradził Rolla

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Czarne Chmury: walka z Dagiem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami