Assassin's Creed Valhalla - Młodzieńcza miłość: uratuj Alfidę

Jak znaleźć, walka w obozie.

Po misji Dawne rany możesz przejść do kolejnego zadania, tym razem związanego z dawną miłością Bristana. W tym celu musisz udać się na południe Essexe, do wioski Maeldun.

Na miejscu użyj kruka, by podświetlić obszar misji. Musisz dotrzeć do składziku (1) za budynkiem. Po drodze zabijesz dwóch wrogów.

mlo1

W składziku za drewnem znajdziesz Elurica. Eivor porozmawia z nim. To brat Alfidy, która została porwana. Jest w obozie żołnierzy Alfreda, ale daleko na zachodzie Essexe - bliżej będzie dotrzeć tam z Lunden. Możesz też jechać konno, a po drodze odblokować punkty szybkiej podróży, jeśli wolisz.

Do obozu najlepiej wejść przez przerwę w palisadzie (2). Potem wdrap się na wieżę strzeliczą obok i po cichu zdejmij łucznika. Z wieży masz dostęp do lin rozciągających się nad obozem - możesz z nich zeskakiwać na wrogów i dokonywać skrytobójstwa.

mlo2

Alfida jest w budynku w centrum. Musisz zdobyć klucz (3), by otworzyć drzwi, a więc musisz pokonać wroga, który go nosi. Przy okazji pozbądź się wszystkich, którzy mogą ci przeszkodzić. Potem otwórz drzwi i podnieś kobietę.

mlo3

Zanieś Alfidę poza teren obozu i przywołaj wierzchowca. Połóż kobietę na koniu lub wilku i jedź do celu misji - chatki rybaka. Wejdź do niej, a Eivor sama położy Alfidę na posłaniu.

Potem przyjdzie czas na rozmowę z Eluriciem. Na miejscu zjawi się też Bristan. Po rozmowach, misja zakończy się.

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Dawne rany: kto zdradził Rolla

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami