Assassin's Creed Valhalla - Dawne rany: kto zdradził Rolla

Zlecenie dla Estrid.

Po misji Niezwykła propozycja najbliżej jest do zadania Dawne rany, więc lepiej zająć się nim na początku. Udaj się na wschód od pałacu, by porozmawiać z Estrid (1).

dawne1

Porozmawiaj z nią, a potem podążaj za nią. Dotrzecie do budynku, w którym mieści się zamtuz. Wystarczy, że podejdziesz do drzwi, a zacznie się scenka, w której poznasz Rollo. Po scence od razu musisz walczyć z grupą wrogów.

Następnie musisz udać się do obozu Rolla i jego wojowników. Jest oznaczony na mapie, więc po prostu jedź na miejsce. Tam po scence musisz porozmawiać z dwójką oskarżonych (2) i podjąć decyzję w rozmowie z Rollem, kto jest winny.

dawne2

Zdrajczynią jest Gerhilda. Wskaż ją, po czym poczekaj na koniec scenki. Teraz musisz wyruszyć do oddalonego o kilkaset metrów obozu wroga, by uwolnić Normanów.

Możesz wejść na teren obozu przez dziurę w barykadzie (3), możesz też wparować przez bramę główną. Nie musisz się skradać, a i tak prędzej czy później zacznie się otwarta walka, gdy uwolnisz wikingów. Warto też zniszczyć dzwon (4) na początku.

dawne3

Normanowie znajdują się w klatkach (5) w niższej części obozu. Po ich uwolnieniu musisz tylko pokonać wszystkich pozostałych przy życiu wrogów.

dawne4

Gdy rozprawisz się z przeciwnikami, automatycznie zacznie się scenka, po której misja się zakończy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Młodzieńcza miłość: uratuj Alfidę

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Niezwykła propozycja: znajdź Bristana

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami