Karcianka Magic: The Gathering Arena wkrótce trafi na urządzenia z Androidem

Na razie we wczesnej wersji.

  • Mobilna wersja Magic: The Gathering na sprzętach z Androidem pojawi się 28 stycznia
  • W planach edycja na iOS, ale ukaże się później

Twórcy gry karcianej Magic: The Gathering Arena poinformowali, że 28 stycznia ukaże się wczesna wersja mobilnego wydania tytułu. Produkcja pojawi się na wybranych urządzeniach z Androidem, a w późniejszym terminie trafi na sprzęty z iOS.

Edycja na telefony i tablety zaoferuje zawartość znaną z PC, w tym elementy z nadchodzącego zestawu Kaldheim. W planach jest również możliwość rozgrywki między posiadaczami różnych platform.

W produkcję zagrają mieszkańcy krajów, w których dostępne jest Magic: The Gathering Arena i sklep Google Play. Do działania wymagane jest urządzenie działające pod kontrolą Androida w wersji 6.0 oraz wyposażone w układ Kirin 970, Snapdragon 845 lub Exynos 9810, 4 GB pamięci RAM oraz obsługujące OpenGL ES 3.0 i system kompresji ETC2.

Magic: The Gathering to cyfrowe wydanie popularnej gry karcianej od firmy Wizards of the Coast. Rozgrywka jest darmowa, ale tytuł oferuje opcjonalne mikropłatności - za pieniądze można kupować między innymi paczki kart.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami