Geralt na snowboardzie - pomysłowy mod do Wiedźmina 3

Deska do zjazdów i walki.

  • Nowy mod do Wiedźmina 3 zamienia Geralta w snowboardzistę
  • Deska służy nie tylko do jazdy, ale też walki

Jeden z miłośników Wiedźmina 3 przygotował mod, wprowadzający do gry funkcjonalną deskę snowboardową, która służy do zjazdów i walki.

Modyfikację autorstwa użytkownika o pseudonimie Feregorn pobrać można za pośrednictwem portalu NexusMods, gdzie znajduje się instrukcja instalacji. Ściągnięte pliki należy wypakować do folderu z produkcją.

Mod dodaje deskę snowboardową i gogle, które można znaleźć na wybrzeżu Kaer Trolde Bay lub kupić u jednego z dwóch handlarzy. Ta pierwsza w wyposażeniu zajmuje miejsce miecza: aby rozpocząć zjazd, poza walką trzeba wcisnąć klawisz [1] i skoku (domyślnie spację).

Jest jednak kilka ograniczeń - przykładowo ze względu na błędy zablokowano opcję otwierania ekwipunku podczas jazdy. Nadmienić też należy, że w walce deskę można wykorzystać jako standardową broń.

Warto zaznaczyć, że na pomysł zamiany Geralta w snowboardzistę wpadło też samo CD Projekt Red. W trakcie prac nad Wiedźminem 3 deweloperzy przygotowali zestaw specjalnych przedmiotów, ale tylko na użytek wewnętrzny.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami