Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: prawo talionu

Rzeźnia w pasażu, Ben Debaillon.

Prawo talionu to jedna z aktywności pobocznych w Cyberpunk 2077 należąca do grupy podejrzenie cyberpsychozy. W jej trakcie musisz zbadać pasaż handlowy i wytropić ukrywającego się tam Bena DeBaillona.

Tę cyberpsychozę rozegrasz w dzielnicy Pacifica (1). Tuż obok molo znajdziesz wejście (2) do pasażu handlowego. Skieruje cię do niego Regina Jones i poinformuje o znajdującym się tam cyberpsychopacie. Otwórz bramę i wejdź do środka.

308_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_prawo_talionu

Na samym wejściu natrafisz na kamerę (3). Jeśli zależy ci na cichym podejściu, postaraj się ją unieszkodliwić np. za pomocą haków. W dalszej części pomieszczenia natrafisz na kilku przeciwników zmechanizowanych, pośród których będzie twój cel - Ben Debaillon (4).

309_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_prawo_talionu

W tym miejscu bardzo dobrze sprawdzą się haki pozwalające ranić przeciwników mechanicznych, takie jak Zwarcie czy Wypalenie synaps. Doskonale spiszą się tutaj także granaty EMP. Podejście do twojego celu bez wykrycia nie będzie proste, właśnie z uwagi na mechanicznych wrogów. Niezależnie od rozwoju sytuacji, w pierwszej kolejności pokonaj ich, a Bena zostaw sobie na koniec.

Pamiętaj też, że otrzymasz dodatkową nagrodę jeśli uda ci się załatwić cyberpsychola bez zabijania go, przy pomocy broni zadającej obrażenia nieśmiercionośne. Po walce udaj się do komputera (5) przy którym stał Ben i przeczytaj znajdujące się na nim wiadomości.

310_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_prawo_talionu

Wyciągnij telefon i otwórz komunikator, wybierając uprzednio Reginę Jones. Tak jak w przypadku pozostałych cyberpsychoz, musisz wysłać do niej wiadomość, klikając na Podejrzenie cyberpsychozy: prawo talionu (6), a później na niebieski dymek (7).

311_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_prawo_talionu

Po wszystkim zamknij komunikator i poczekaj na odpowiedź od twojego zleceniodawcy. Kontrakt zostanie zakończony, a na twoje konto trafi wypłata - większa, jeśli udało ci się unieszkodliwić wroga bez zabijania go.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami