God of War 2: Ragnarok trafi też na PS4 - uważa ojciec serii

"To nie ulega wątpliwości".

Kolejna część odświeżonego cyklu God of War zmierza na PS5, ale według Davida Jaffe z pewnością trafi też na PlayStation 4. To ojciec serii i reżyser pierwszej części przygód Kratosa.

- Jestem pewien, że kolejny God of War będzie grą PS4/PS5. To nie ulega wątpliwości. Jim Ryan właściwie już to powiedział - stwierdził Jaffe podczas prowadzonego przez siebie streama.

Współtwórca serii odnosi się do wypowiedzi szef Sony Interactive Entertainment, który zapewniał, że PS4 będzie wspierane przez dłuższy czas i sugerował, że exclusivy Sony mogą trafić na poprzednią konsolę nawet w 2022 roku.

Należy tu pamiętać, że Jaffe nie jest już pracownikiem Santa Monica Studio, więc nie ma wpływu na powstawanie gry czy jej proces wydawniczy. Wypowiedź należy więc traktować jako opinię byłego dewelopera.

Z drugiej jednak strony, międzygeneracyjne tytuły takie jak Spider-Man: Miles Morales czy Horizon Forbidden West pozwalają sądzić, że Sony może kontynuować obraną strategię również w przypadku Ragnarok.

Nowy God of War ukaże się w 2021 roku. Nie znamy jeszcze szczegółów gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami