Cyberpunk 2077 - Przesyłka polecona: dostawa z księżyca

Dzieło sztuki z kosmosu.

Przesyłka polecona to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077. By je odblokować musisz wpierw ukończyć misję główną Wielki sen. Zadanie to rozpoczniesz w Ranczo Coronado (1).

286_cyberpunk_przesylka_polecona_dostawa_ksiezyca

Na miejscu znajdziesz trójkę mężczyzn. W ich ręce wpadł specyficzny neseser, który jest przedmiotem tego zadania. Możesz im go odebrać na trzy sposoby - kupić (2), zabić przeciwników i zdobyć go siłą (3) bądź zastraszyć (4) bandziorów, pod warunkiem że twoja postać posiada odpowiednio wysoki atrybut budowy ciała.

Dokończ rozmowę z grupą i obiegnij budynek dookoła od lewej strony. Trafisz tam na kubły na śmieci. Pomiędzy nimi będą zwłoki mężczyzny (5). Zbliż się do nich i zbierz klucz, a następnie wróć do neseseru.

287_cyberpunk_przesylka_polecona_dostawa_ksiezyca

Możesz teraz otworzyć go (6) przy pomocy klucza. Dodatkowo, jeśli twoja postać posiada inteligencję na 16 poziomie, będziesz w stanie go shakować (7). Niezależnie od wyboru, otwórz walizkę i przejrzyj znajdujący się tam plik „launch.exe”. Zadanie zostanie zaktualizowane, a na twojej mini-mapie oznaczona nowa lokacja.

288_cyberpunk_przesylka_polecona_dostawa_ksiezyca

Dotrzyj na miejsce i zwróć uwagę na znajdujących się tutaj wrogów. Grupa żołnierzy militechu strzeże przesyłki z orbity. Do wybicia jest tutaj łącznie 7 wrogów - 6 z nich ustawionych dookoła, 1 na środku przy paczce. Możesz po prostu rozpocząć ostrzał lub też się zakraść i załatwić ich po cichu - choć wymaga to trochę cierpliwości. Załatw przeciwników i skieruj się na środek, do miejsca z przesyłką (8).

289_cyberpunk_przesylka_polecona_dostawa_ksiezyca

Pozbądź się technika kucającego przy paczce i podnieś znajdujący się wewnątrz przedmiot - „Bez tytułu 18 - Brancesi, 2021”. Rozpocznie się krótka rozmowa z Johnnym, po której zadanie zostanie zakończone.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami