Cyberpunk 2077 - Kontrakt: za mojego syna

Eliminacja Logana Garcia.

Za mojego syna to kontrakt typu neutralizacja w grze Cyberpunk 2077. W ramach tego zlecenia musisz znaleźć i zneutralizować jednego z członków Animalsów, Logana Garcię. Kontrakt ten rozgrywa się w tym samym miejscu, co zadanie poboczne Czempion Animalsów.

Udaj się do dzielnicy Santo Domingo (1), gdzie znajdziesz klub bokserski Animalsów. Do środka wejdziesz na kilka sposobów.

275_cyberpunk_kontrakt_za_mojego_syna

Możesz zagadać do strażnika (2) i spróbować go zastraszyć, do czego jednak wymagana jest odpowiednio wysoka budowa ciała. Możesz też go przekupić. Alternatywne wejście prowadzi przez dziurę w ścianie (3). Wdrap się po czerwonych kontenerach, a następnie wskocz przez dziurę do środka.

276_cyberpunk_kontrakt_za_mojego_syna

Uwaga - jeśli już wcześniej wykonałeś zadanie Czempion Animalsów, strażnik wpuści cię do środka bez żadnych problemów.

Gdy będziesz już w środku, skieruj się na górne piętro (4), gdzie czeka twój cel. Znajdujących się w środku wrogów możesz po prostu unikać lub jeśli wolisz neutralizować. Co więcej, jeśli wcześniej stoczysz walkę z Rhino w ramach zadania Czempion Animalsów, będziesz mógł się tutaj swobodnie poruszać - ale tylko na parterze budynku!

277_cyberpunk_kontrakt_za_mojego_syna

Dostań się do biura Logana Garcii (5) i go zneutralizuj. Najlepiej go chwycić i wyciągnąć z dala od okien, przy których stoi - unikniesz w ten sposób wykrycia. Pamiętaj, że otrzymasz dodatkową nagrodę za pozostawienie go przy życiu.

278_cyberpunk_kontrakt_za_mojego_syna

Niezależnie do twoich decyzji, podnieś jego zwłoki i wejdź do bocznego przejścia (6) przy jego biurze. Załatw znajdującego się tam strażnika, a następnie zbiegnij na dół (7) po schodach. Dzięki temu dotrzesz do awaryjnego wyjścia, którego nikt nie pilnuje.

279_cyberpunk_kontrakt_za_mojego_syna

Wyjdź na zewnątrz, zbliż się do samochodu oznaczonego na mini-mapie i umieść wewnątrz zwłoki. Po chwili ponownie połączy się z tobą Muamar Reyes i zakończy kontrakt, przelewając środki na konto.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami