Cyberpunk 2077 - Kontrakt: ostatnia podróż Trevora

Odzyskanie ciała Trevora z obozu Wraithów.

Ostatnia podróż Trevora to kontrakt typu ratunek w Cyberpunk 2077. Aktywności tej podejmiesz się w Arroyo, a do jej odblokowania nie musisz spełnić żadnych wymagań - zarówno odnośnie wykonanych zadań, jak i poziomu reputacji.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do południowej części mapy (1), na pustkowia. Na miejscu trafisz na niewielką bazę wroga. Gdy się do niej zbliżysz, zadzwoni Dakota Smith i przekaże ci szczegóły zadania. Musisz odnaleźć ciało Trevora.

290_cyberpunk_2077_kontrakt_ostatnia_podroz_trevora

Wewnątrz bazy natrafisz na kilku wrogów. Musisz przede wszystkim uważać na snajpera kręcącego się po dachu. Cicha eliminacja jest tutaj jak najbardziej możliwa, wymaga jednak cierpliwości i poznania tras przemarszu żołnierzy. Gdy rozprawisz się z przeciwnikami, udaj się na drugi koniec bazy (względem wejścia) i wbiegnij na górę po schodach (2).

291_cyberpunk_2077_kontrakt_ostatnia_podroz_trevora

Wejdź do drugiego pomieszczenia (3) po prawej stronie, a następnie zeskocz na dół przez dziurę w podłodze (4).

292_cyberpunk_2077_kontrakt_ostatnia_podroz_trevora

W tym pomieszczeniu znajdziesz kilka zamrażarek, w których ukryte są ciała. Twoim zadaniem jest znaleźć ciało Trevora, które znajduje się w jednym z pojemników (5). Aktywuj skaner, zbliż się do zamrażarki i zeskanuj jej zawartość.

293_cyberpunk_2077_kontrakt_ostatnia_podroz_trevora

Podnieś ciało (6) zmarłego mężczyzny, a następnie opuść teren bazy Wraithów. Na wprost od głównej bramy pojawi się samochód Dakoty Smith. Wrzuć zwłoki do bagażnika i poczekaj aż kobieta do ciebie zadzwoni. Zakończy to ten kontrakt, a na twoje konto wpłynie nagroda.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami