Psychonauts 2 ukaże się w 2021 roku

Double Fine jest już na ostatnim etapie prac.

  • Psychonauts 2 zadebiutuje przed końcem roku
  • Deweloperom pozostało już tylko doprcowanie szczegółów

Prace nad głównymi elementami Psychonauts 2 dobiegły końca, a gra ukaże się w 2021 roku - zapowiedział Tim Schafer ze studia Double Fine. Konieczność pracy z domu wpłynęła na opóźnienie projektu, który miał zadebiutować kilka miesięcy temu.

Gra trafi na PC, PS4, Xbox One, a prawdopodobnie także na konsole nowej generacji. Double Fine zostało wykupione przez Microsoft, więc platformówka będzie dostępna w ramach usługi Game Pass.

Gotowe są już wszystkie poziomy i mechaniki. Po powrocie ze świątecznej przerwy twórcy skupiają się obecnie na szukaniu błędów we wszystkich etapach oraz przygotowaniu elementów takich jak napisy końcowe czy odświeżeniu głównego menu.

Sequel jednej z najbardziej nietypowych gier platformowych XXI wieku ukaże się 16 lat po premierze oryginału. Fani powrócą do świata szpiegów infiltrujących umysły. Tytuł zaoferuje podobny, kolorowy styl oprawy, co pierwsza część.

Historia w Psychonauts 2 przedstawi dalsze losy Raza - razem z przyjaciółmi trafi do głównej siedziby Psychonauts, gdzie odkryje niewygodne sekrety korporacji, dla której pracuje. Ich ujawnienie może mieć ogromny wpływ na przyszłość wszystkich agentów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami