Nowa polska strategia pozwoli zbudować wioskę orków

Orc Warchief: Strategy City Builder.

  • Orc Warchief: Strategy City Builder to o gra o budowie wioski orków
  • Wcielimy się w młodego dowódcę, który chce zemścić się na ludziach
  • Tytuł zmierza na PC

Polskie studio G-Devs.com zapowiedziało Orc Warchief: Strategy City Builder - strategię w świecie fantasy. Gra zmierza na PC, ale daty premiery nie ujawniono.

Jak sugeruje nazwa, rozgrywka będzie polegała na budowie wiosek, a konkretnie tych należących do orków. Gracze pokierują młodym dowódcą, dążącym do odzyskania dawnej pozycji wspomnianej rasy i zemście na ludziach.

W toku zabawy użytkownicy staną przed koniecznością zbierania zasobów, które przeznaczą na wznoszenie kolejnych budynków i rozbudowywanie osady. Nie zabraknie również obowiązku dbania o mieszkańców poprzez gromadzenie zapasów jedzenia.

Gracze będą musieli także trenować armię, konstruować machiny wojenne i struktury obronne do ochrony pobratymców oraz wydobywać metal niezbędny do tworzenia uzbrojenia dla żołnierzy. Tych ostatnich wyposażą też w coraz lepsze pancerze.

To nie wszystko: pojawi się opcja wysyłania grup orków, by atakowały ludzkie wioski i karawany, co podniesie renomę naszego dowódcy. Zwiększona rozpoznawalność bohatera przyciągnie do osady kolejnych mieszkańców. Do tego system religijny - czczenie bogów pozwoli użyć nadnaturalnych zdolności, które pomogą na przykład w walce.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami