Cyberpunk 2077 - Kontrakt: pod ścianą

Odzyskanie skradzionych leków.

Pod ścianą to jeden z łatwiejszych kontraktów w Cyberpunk 2077 z uwagi na fakt, że nie ma tutaj konieczności walki z żadnym przeciwnikiem - pod warunkiem wyboru odpowiednich opcji dialogowych. Do jego odblokowania nie musisz spełniać żadnych wymagań - dostępny jest od 1 poziomu reputacji.

Skieruj się do południowej części dzielnicy Kabuki (1), gdzie znajdziesz blok mieszkalny (2). Tutaj też zadzwoni do ciebie Regina Jones i poinformuje o celu zlecenia. Musisz odnaleźć i odzyskać skradzione leki.

264_cyberpunk_kontrakt_pod_sciana

W pierwszej kolejności musisz jednak wejść do mieszkania, w którym przechowywane są skradzione dobra. Do celu prowadzą dwie drogi. Jedna przez schody pożarowe - wskocz na automaty z przekąskami (3), a następnie wespnij się na schody (4), po czym wybiegnij na górę i wskocz przez okno do mieszkania.

265_cyberpunk_kontrakt_pod_sciana

Druga ścieżka wymaga wejścia do budynku, wybiegnięcia po schodach na górę i otwarcia drzwi (5). Tutaj jednak konieczne jest posiadanie przynajmniej 7 poziomu zdolności technicznych.

266_cyberpunk_kontrakt_pod_sciana

Gdy już dostaniesz się do środka, zlokalizuj przejście na górę (6). Wejdź po nim na wyższe piętro, przejdź do dalszej części i otwórz drzwi (7). Gdy tylko to zrobisz, rozpoczniesz rozmowę z Kpr. Hare.

267_cyberpunk_kontrakt_pod_sciana

Jeśli zależy ci na pokojowym rozwiązaniu, nie ruszaj się ani na centymetr, gdyż wywoła to agresję u rozmówcy. By uspokoić byłego żołnierza i przekonać go do swoich racji, wybieraj górne opcje dialogowe (8).

268_cyberpunk_kontrakt_pod_sciana

Po krótkiej wymianie zdań rozmówca poprosi cię, byś zostawił go w spokoju. Wejdź do pomieszczenia w którym znajduje się żołnierz, skręć w prawo i zabierz leki (9) ze skrzyni wiszącej na ścianie. Opuść teraz budynek, udaj się do oznaczonej na mini-mapie skrytki i wrzuć do niej leki. Po chwili zadzwoni do ciebie Regina Jones i zamknie kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami