Cyberpunk 2077 - Kontrakt: mały człowiek, dużo zła

Polowanie na Jae-Hyun.

Mały człowiek, dużo zła to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, których podejmiesz się w dzielnicy Kabuki. By móc go rozpocząć musisz wpierw ukończyć inny kontrakt, Zlecenie na potwora.

Gdy spełnisz wymagania, udaj się do dzielnicy Kabuki (1), gdzie otrzymasz telefon od Reginy Jones i poznasz szczegóły zlecenia. Twoim zadaniem jest neutralizacja Jae-Hyunga. Wejdź w mała uliczkę i wybiegnij na górę po schodach (2), by dotrzeć do miejsca kontraktu.

256_cyberpunk_kontrakt_maly_czlowiek_duzo_zla

U szczytu schodów trafisz na pierwszych wrogów (3). Postaraj się wyeliminować ich po cichu - jest tu sporo przeszkód, za którymi mogą schować się przeciwnicy, jeśli dojdzie do wymiany ognia. Nie brakuje tutaj także przeciwników strzelających z dużych dystansów - cicha eliminacja jest więc bardzo wskazana.

257_cyberpunk_kontrakt_maly_czlowiek_duzo_zla

Jae-Hyun (4) jest łatwy do przegapienia, gdyż niewiele różni się od pozostałych wrogów w tym miejscu - jednak gdy się do niego zbliżysz pojawi się na nim znacznik misji.

258_cyberpunk_kontrakt_maly_czlowiek_duzo_zla

Załatw wroga, pozbieraj wyrzucone przez niego i jego towarzyszy przedmioty, a następnie oddal się z terenu kontraktu. Regina Jones zadzwoni do ciebie jak tylko opuścisz żółtą strefę i zakończy kontrakt, wpłacając na twoje konto nagrodę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami