Cyberpunk 2077 - Kontrakt: fixer, najemnik, żołnierz, szpieg

Fixer z ZSRR.

Fixer, najemnik, żołnierz, szpieg to kontrakt typu kradzież w Cyberpunk 2077. By móc się go podjąć musisz osiągnąć 4 poziom reputacji i wcześniej ukończyć inny kontrakt, a dokładnie Witamy w Ameryce, towarzyszu.

Udaj się do południowej części dzielnicy Kabuki (1) zbliż się do Hotelu Raito (2), gdzie zadzwoni do ciebie Regina Jones. Dowiesz się od niej o radzieckim fixerze, Akułowie, który przybył do Night City. Twoim celem jest ukryta w hotelowym pokoju drzazga komunisty.

259_cyberpunk_kontrakt_fixer_najemnik_zolnierz_szpieg

Po wejściu do budynku zwróć uwagę na recepcjonistę. Na jego biurku leżeć będzie karta dostępu (3), która umożliwi ci wejście do windy. Możesz spróbować odwrócić uwagę mężczyzny, by następnie zebrać kartę, jednak jeśli cię zauważy rozpocznie się walka. Alternatywnie możesz po prostu wynająć pokój w budynku - cenę wynajmu zmniejszysz jeśli wybrałeś prolog punka na początku gry.

260_cyberpunk_kontrakt_fixer_najemnik_zolnierz_szpieg

Jeśli posiadasz przynajmniej 7 poziom zdolności technicznych, przekradnij się do dalszej części pomieszczenia i wejdź na zaplecze (4). Znajdziesz tam taką samą kartę do windy (5) jak przy recepcjoniście. Jednakże, jeśli nie chcesz bawić się w subtelności, możesz też po prostu zaatakować mężczyznę i znajdujących się na piętrze wrogów. Wykorzystaj hack Restart Optyki by wybić wszystkich przeciwników bez wszczynania alarmu.

261_cyberpunk_kontrakt_fixer_najemnik_zolnierz_szpieg

Niezależnie od tego, jak udało ci się zdobyć kartę, udaj się do windy i wyjedź na 22 piętro: Penthouse (6). Opuść windę, przedostań się do dalszej części korytarza i przejdź przez drzwi (7), do apratamentu Akułowa.

262_cyberpunk_kontrakt_fixer_najemnik_zolnierz_szpieg

W pomieszczeniu będą dwie osoby - sam Akułow (8) jak i jego towarzyszka, Nadieżda. Możesz ich wyeliminować albo się obok nich przekraść, by zdobyć drzazgę (9) leżącą w torbie. Uważaj jednak - jeśli cię zauważą, na piętrze pojawią się wszyscy wrogowie z recepcji - chyba, że się wcześniej z nimi rozprawiłeś.

263_cyberpunk_kontrakt_fixer_najemnik_zolnierz_szpieg

Weź drzazgę, a następnie opuść budynek i udaj się do lokacji oznaczonej na mini-mapie, gdzie czeka klient Reginy. Zbliż się do samochodu i daj drzazgę ochroniarzowi. Czeka cię tutaj krótka rozmowa, jednak nie ma ona żadnego wpływu na przebieg zadania. Po chwili ponownie zadzwoni do ciebie Regina i zakończy kontrakt, przelewając nagrodę na twoje konto.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami