[PLOTKA] GTA 6 nie ukaże się prędko. Rockstar skasował Bully 2, by zająć się grą

Nieoficjalne wieści od informatorów.

Dwóch cenionych przez społeczność Grand Theft Auto informatorów przekazało nowe wieści o GTA 6. Rockstar rzekomo porzucił Bully 2 w 2017 roku, by skupić się na nowej części gangsterskiej serii, jednak tytuł nie ukaże się w najbliższym czasie.

„Wydaje mi się, że [GTA 6 - red.] w 2015 roku było jeszcze w fazie przedprodukcyjnej, więc proces tworzenia gry ruszył dopiero w 2016 lub 2017 roku. Krótko po tym, tempo zwolniło ze względu na Red Dead Redemption 2 i Bully 2. Ten drugi tytuł porzucono w 2017, najprawdopodobniej by zająć się GTA 6” - napisał Tez2 na forum.

Domysły informatora potwierdził inny leaker, Yan2295, publikując krótkie „Tak, on ma rację”. Yan umieścił też na swoim Twitterze krótki wpis o treści:

„Tak, GTA 6 powstaje. Nie, nie zadebiutuje wkrótce. Nie, nie wiem, kiedy będzie ogłoszone lub kiedy zadebiutuje. Możecie przestać pytać”.

Fani Grand Theft Auto wciąż doszukują się sugestii nadchodzącej zapowiedzi gry - czego przykładem jest „szóstka” znaleziona w Google Maps - ale wygląda na to, że będziemy musieli jeszcze długo poczekać. Nieprędką premierę potwierdzają też słowa Jasona Schreiera, który twierdzi, że prace nad GTA 6 są na wczesnym etapie

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami